O Nas

Firma Edu Point rozpoczęła swoją działalność od lipca 2018 r.  Zarówno jej założyciel jak i zatrudnieni pracownicy to osoby z długoletnim doświadczeniu w  branży szkoleniowej wyniesionym z zlikwidowanego Instytutu Edukacji i Rozwoju Alfa Prim.

Naszą misją jest przekazywanie wiedzy o nowoczesnych  technologiach informatycznych i tyflotechnologiach  wspomagających codzienne czynności i pracę osób dysfunkcją wzroku i słuchu.

Wciąż doskonalimy swoje umiejętności , wdrażamy i testujemy coraz to  nowsze aplikację i urządzenia, które są pomocne niepełnosprawnym. Wśród naszych szkoleniowców są również osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu, które na co dzień ich używają .

Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby. Dlatego też nasze szkolenia przeprowadzamy na terenie całej Polski w tym również miejscu zamieszkania osoby szkolonej.

Nasza oferta obejmuje szkolenia  indywidualne i grupowe z podstawowejak i zaawansowanej obsługi komputerów,snartfonów i innego sprzętu oraz oprogramowania dla osób niewidomych i słabowidzących. Szkolimy również z Polskiego Języka Migowego –  PJM , alfabetu Braille’a oraz alternatywnych metod komunikowania się osób głucho-niewidomych SKOGN. Prowadzimy również szkolenia dla urzędów publicznych oraz innych instytucji i firm mających kontakt z osobami niepełnosprawnymi w zakresie prawidłowej ich obsługi. Więcej o naszej ofercie dowiesz się tutaj

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej prosimy skontaktuj się z nami.